Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach - Międzyszkolne zawody w piłce nożnej

Informacje

Szkoła

Międzyszkolne zawody w piłce nożnej

W ostatnim czasie nasi uczniowie dużo grali w piłkę nożną. :-)

Na międzyszkolne zawody powiatowe, może jechać jedna drużyna z gminy, więc najpierw rozegraliśmy mecze ze szkołą z Igołomi.

W dobrej formie była drużyna starsza (klasy 7-8) która pewnie i wysoko wygrała swój mecz. Młodsi zawodnicy po wyrównanym początku meczu, w końcówce wrzucili turbodoładowanie i także po końcowym gwizdku cieszyli się z wysokiego zwycięstwa.

Pozwoliło nam to w nagrodę jechać na zawody powiatowe.

Pierwsi w zawodach jeszcze pod koniec października udział wzięli zawodnicy klas 6-4. Niestety trafiając do ciężkiej grupy, dwa razy musieli uznać wyższość rywali , i po dwóch spotkaniach wracać do domu.

14.11.2023 zawody w Krzeszowicach odbyła drużyna 8-7. Te zawody zapowiadały się ciekawiej choćby z tego powodu że 7 drużyn w turnieju zmusiło organizatorów do grania w systemie każdy z każdym co pozwoliło każdej z nich rozegrać 6 meczy.

Wyniki naszej drużyny to: 0:0, 4:0, 0:1(ze zwycięzcą turnieju - strata bramki na 3 sekundy do końca meczu), 0:2, 3:0, 4:0.
Te wyniki, z racji tego że stawka drużyn była bardzo wyrównana doprowadziły nas do 2 miejsca w turnieju!

Gratulacje dla obydwóch drużyn za godne reprezentowanie szkoły na zawodach. Sukces grupy starszej (2 miejsce w powiecie) naprawdę wielki!

Składy:

6-4: Błażej Zastawny, Antek Szterleja, Alan Rojek, Artek Dzięga, Kacper Zieliński, Filip Banaś, Gabryś Paluch, Kacper Marzec, Rysiek Rusek, Wiktor Budzyński, Alan Kasprzyk.

7-8: Kuba Marcinkowski, Szymek Kasprzyk, Bartek Migas, Nikodem Bętkowski, Oliwier Pudełek, Adam Duda, Kacper Kasprzyk, Piotrek Jędras, Maciej Cygan, Kuba Adamski, Dawid Zając, Filip Kundzinowicz.