Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach - Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Nożnej Dziewczyn

Informacje

Szkoła

Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Nożnej Dziewczyn

W dniu 29.10.2019r. odbyły się w Krzeszowicach Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Niestety pierwszy mecz nie był dla nas zbyt dobry, ponieważ wyszłyśmy na boisko zestresowane. Było to powodem nieprzeprowadzonej rozgrzewki, jednak podjęłyśmy się walki. Niestety, nie wszystko wychodziło tak jak trzeba. Po pierwszej połowie z Zalasem było 0:0. Jednak druga połowa rozpoczęła się dla nas bardzo źle i mecz przegrałyśmy 2:0. Pomimo porażki podjęłyśmy się, następnego meczu z  Czuborowicami, który zremisowałyśmy. Kolejny mecz z Nielepicami wygrałyśmy dzięki szczelnej bramce bronionej przez Kamile Kućkę. W efekcie wygrałyśmy 1:0 i zajęłyśmy drugie miejsce, co dla nas i dla naszej Pani było wielkim szokiem.