Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Świąteczny turniej piłki nożnej.

Jak to zwykle bywa w grudniu, w szkole został zorganizowany dla uczniów turniej piłki nożnej. Tym razem uczestnikami turnieju byli nie tylko ochotnicy z naszej szkoły, ale także uczniowie ze szkół z Igołomi i Tropiszowa.

Uczniowie podzieleni na 4 kategorie wiekowe na początku wylosowali składy. Nie była to bowiem rywalizacja między szkolna, a zawodnicy dzięki takiej strukturze turnieju poprzez mogli zintegrować się z kolegami z innych miejscowości.

W zawodach wzięło udział ponad 80 dzieci. Rywalizacja była zaciekła! W meczach nie brakowało widowiskowych akcji, że nie raz można było przecierać oczy ze zdumienia , czy to aby na pewno rozgrywki szkolne, a nie kontynuacja Katarskiego Mundialu.  Wszyscy uczestnicy do domów wrócili z zasłużonymi medalami.

Turniej rozgrywany był na hali sportowej w budynku Szkoły Podstawowej  w Wawrzeńczycach. Organizatorem zawodów była Szkoła pod patronatem Wójta Gminy.