Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminne Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach - Dni otwarte

Informacje

Szkoła

Dni otwarte

Harmonogram spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023

 

 Zebrania z rodzicami wrzesień, listopad, styczeń, kwiecień.

                                       O dacie i formie spotkania z rodzicami decyduje dyrektor  GCE. W tygodniu , w którym odbywa się zebranie z rodzicami brak godziny dostępności.

 

Godzina dostępności dla rodziców i uczniów : raz w tygodniu według harmonogramu

 

Godziny Dostępności Nauczycieli

Szkoły Podstawowej w Wawrzeńczycach

                                                       

L.p.

Imię i nazwisko pracownika

Dzień tygodnia

Godzina

1.       

Wioletta Klęk

Poniedziałek

13.00 -14.00

2.       

Mieczysława Stawarz

Poniedziałek

7.00-8.00

3.       

Beata Sonik - Marchewka

Środa

12.00-13.00

4.       

Beata Łuczywo

Środa

14.30-15.30

5.       

Bożena Nowak

Czwartek

14.30-15.30

6.       

Anna Chojka

Czwartek

14.30-15.30

7.       

Beata Krotla

Środa

14.30-15.30

8.       

Beata Mes - Błaszkiewicz

Poniedziałek

7.15-8.15

9.       

Elżbieta Cieśla

Wtorek

7.15-8.15

10.   

Iwona Furtak

Środa

7.15-8.15

11.   

Barbara Lupa

Poniedziałek

13.40-14.40

12.   

Kinga Kalinowska

Środa

12.50-13.50

13.   

Katarzyna Osiakowska

Czwartek

14.50-15.50

14.   

Beata Zapiór

Poniedziałek

11.45-12.45

15.   

Jarosław Siwek

Wtorek

12.50-13.50

16.   

Elżbieta Jelonek

Wtorek

7.15-8.15

17.   

Jolanta Nakielska

Czwartek

12.00-13.00

18.   

Ewa Kapała

Poniedziałek

13.30-14.30

19.   

Bożena Sobczyk

Czwartek

7.15-8.15

20.   

Jadwiga Puchalska

Piątek

13.00-14.00

21.   

Joanna Wołoszyn

Poniedziałek

14.30-15.30

22.   

Ewa Nowakowska

Poniedziałek

7.15-8.15

23.   

Tomasz Nowakowski

Piątek

7.15-8.15

24.   

ks. Andrzej Gawroński

Wtorek

14.30-15.30

25.   

Magdalena Waśniowska

Wtorek

12.00-13.00 (co dwa tygodnie)

26.   

Katarzyna Janczarska

Poniedziałek

14.30-15.30      

27.   

Renata Pomykalska

Poniedziałek

14.25-15.25

28.   

Urszula Liguzińska

Piątek

14.35-15.35

29.   

Justyna Kozera

Czwartek

12.30.13.30